برترینهای آموزشگاه در جشنواره ها و مسابقات علمی، پژوهشی

با نزدیک شدن به پایان سال تحصیلی اسامی برترینهای آموزشگاه

از نظر کسب رتبه در مسابقات و جشنواره های علمی-پژوهشی فوق برنامه به شرح زیر اعلام می گردد:

برترینهای آموزشگاه در جشنواره ها و مسابقات علمی، پژوهشی

  • جشنواره نوجوان خوارزمی:

دانش آموزان محمدمهدی گلبخش و محمدامین صادقی رتبه اول ناحیه در رشته تحقیق  پژوهش

دانش آموزان شروین آقا شریعتمداری و حسین ذوالفقاری و سیدعلی طاهری رتبه سوم ناحیه در رشته زبان انگلیسی

دانش آموز محمدمهدی گلبخش رتبه دوم ناحیه در رشته زبان و ادبیات فارسی

 

  • دانش آموزان منتخب مرحله نهایی تورنی تیم ریاضی

دانش آموزان ابوالفضل صدوقیان ،علیرضا دادآفرین، سجاد بورقی- سال هفتم

دانش آموزان محمدمعین جلال، کاوه خادم زاده، پیمان نیک روان- سال هشتم

دانش آموزان شروین آقا شریعتمداری،امیرحسین ادریسی،محمدعارف زارع زاده- سال هشتم

دانش آموزان فرزاد قانع، فرزین پژوهان مهر، علی امینی- سال هشتم

دانش آموزان هادی حکیم نژاد، آرین رییسی، امیرحسین تاج آبادی- سال هشتم

دانش آموزان امیدحیدری، امیرمحمود دهقانی ، سیدامیرحسین حسینی- سال هشتم

دانش آموزان عباس سنایی،سیدستار لطفی فاطمی، سیدیاسین سهروردی- سال هشتم

دانش آموزان علی دهقان، امیرمحمد بحری، امیرحسین مسافری- سال هشتم

دانش آموزان محمدمهدی گلبخش، محمدامین صادقی، حسین مزیدی- سال هشتم

دانش آموزان سهیل سقط فروش، عارف نماینده نجار، دانیال هادی زاده- سال هشتم

دانش آموزان عماد شاهدی پور، محمدامین خلیلی، عباس خلیلی- سال هشتم

دانش آموزان محمدمهدی رعیتی، سیدیاسین آتشی،آرمان مرادی- سال هشتم

دانش آموزان علیرضا هادی، محمد قاضی نسب، محمدجواد فخرآبادی- سال هشتم

 

  • برگزیدگان مسابقه چالشی ببراس

ماهان مجلسی سال هفتم- عارف زارع زاده سال هشتم و امیرمحمد عسکریه سال نهم

 

  • مسابقه داستان کوتاه برازنده مقدم

علی دهقان بنادکی سال نهم رتبه هفتم

 

  • برگزیدگان مسابقه تورنمنت شهرها(ارسال پاسخ نامه به مسکو) مخصوص دانش آموزان سال نهم

سیدمحمدیاسین آتشی دهشیری-محمدسجاد حفیظی-سید یاسین سهروردی –محمدامین صادقی-سید ستار لطفی فاطمی-محمدمهدی گلبخش-عارف نماینده نجار-علیرضا هادی-محمدجواد فخرآبادی

 

  • برگزیده مسابقه ریاضی IMC بلغارستان

ماهان مجلسی سال هفتم رتبه سوم و مدال برنز