خرید فالوور اینستاگرام خرید لایک اینستاگرام قالب صحیفه
خانه / پرورشی / هم‌اندیشی شورای دانش آموزی دبیرستان با ریاست ناحیه یک

هم‌اندیشی شورای دانش آموزی دبیرستان با ریاست ناحیه یک

در راستای برنامه‌های مصوبه دبیرستان و پیشنهادهای شورای دانش آموزی جلسه ای با حضور سرکار خانم امیرچخماقی ریاست محترم ناحیه یک و جناب آقای معینی معاونت پرورشی با شورای دانش آموزی دبیرستان برگزار گردید.
در این جلسه که مدیر و معاون دبیرستان هم حضور داشتند، پیرامون موضوعات پیشنهاد شده از جمله پویش و مسابقه کتابخوانی با کتاب مربوطه بحث و تبادل نظر صورت گرفت.
در این جلسه با توضیحات آقای شریفی پیرامون موضوعات دگ آغاز گردید, در ادامه با صحبت‌های آقای مختاری مدیری دبیرستان ادامه یافت همچنین در ادامه جناب آقای معینی، معاونت پرورشی اداره ضمن تشکر و قدردانی فراوان از عوامل دبیرستان جهت همراهی دبیرستان در امورات مربوطه در رابطه با موضوعات پیشنهادی، نکاتی را مدنظر قرار دادند, و تک تک دانش اموزان شورا به بیان توضیحاتی از طرح پیشنهادی پرداختند.
در پایان سرکار خانم امیر چخماقی ضمن توضیحاتی در رابطه با سند تحول بنیادین و موضوعات زیر مجموعه به مدرسه فعال و مدرسه زندگی اشاره کردند دبیرستان اشاره کردند و نمونه بارز آن را دبیرستان شهید دکتر رمضانخانی نامیدند!
و با پیشنهاد های دبیرستان موافقت وموضوعات به تصویب رسید.
برگزاری جشن استانی روز معلم در دبیرستان,
تصویب پویش پیشنهادی و مشخص شدن اعضای کمیته مدرسه و ناحیه,
برگزاری مسابقه کتابخوانی باکتاب مذکور برای معاونین پرورشی
و…

درباره کمیته فناوری و فضای مجازی

امیررضا رضایی و علیرضا آدینه عضو کمیته فناوری و فضای مجازی مسئول انتشار و پخش اخبار مدرسه در سایت دبیرستان استعداد های درخشان شهید دکتر رمضانخانی یزد.

همچنین ببینید:

برگزاری جشن سپاس

در سالروز پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی کشور عزیزمان ایران، جشن سپاس دانش آموزان سال تحصیلی گذشته دبیرستان در روز سه‌شنبه ۲۱ بهمن ماه ساعت ۱۸ الی ۲۰ به صورت مجازی برگزار شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

طراحی شده توسط : دبیرستان شهید رمضانخانی

کمیته فناوری و فضای مجازی