خرید فالوور اینستاگرام خرید لایک اینستاگرام قالب صحیفه
خانه / پرورشی / برگزاری جشن سپاس

برگزاری جشن سپاس

در سالروز پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی کشور عزیزمان ایران، جشن سپاس دانش آموزان سال تحصیلی گذشته دبیرستان در روز سه‌شنبه ۲۱ بهمن ماه ساعت ۱۸ الی ۲۰ به صورت مجازی برگزار شد.

در پایان هر سال تحصیلی جهت تقدیر و تشکر از دانش آموزان دبیرستان متناسب با فعالیت های آموزشی، پرورشی و پژوهشی جشن سپاسی برگزار می شود و همه دانش آموزان مطابق با جدول امتیازات مربوطه در امورات پرورشی آموزش و پژوهشی هدیه ای به رسم یادبود داده می شود.

درسال تحصیلی گذشته با توجه به اتفاقات مربوط به کرونا بسیاری از موضوعات تحت تأثیر قرار گرفته و جشن سپاس نیز برگزار نشد.

در سال تحصیلی جدید و همزمان با جشن پیروزی انقلاب جشن سپاس برگزار و از دانش آموزان پایه های هفتم هشتم و نهم سال گذشته تقدیر شد همچنین از دانش آموزان هفتم سال تحصیلی جدید نیز قدردانی به عمل آمد.

در این مراسم برنامه هایی مانند طنز انقلاب، مسابقه بین دانش اموزان و معلمان، معرفی کتاب، ادامه پویش تقدیر از مدافعان سلامت و آموزش، ودر پایان به نمایندگی از دانش آموزان به دانش اموزان فرشید، رستگاری و ابوطالبی جوایزی اهدا شد ومقرر شد که دانش اموزان متناسب با پایه ها از روز شنبه تا سه شنبه هدایای خود را حضورا در دبیرستان تحویل بگیرند.

درباره کمیته فناوری و فضای مجازی

امیررضا رضایی و علیرضا آدینه عضو کمیته فناوری و فضای مجازی مسئول انتشار و پخش اخبار مدرسه در سایت دبیرستان استعداد های درخشان شهید دکتر رمضانخانی یزد.

همچنین ببینید:

سپاس از دانش آموزان پایه هفتم

جهت قدردانی از دانش آموزان پایه هفتم دبیرستان در فعالیت های آموزشی پژوهشی و پرورشی، هدایایی به رسم یادبود به تمامی دانش آموزان در جشن مجازی سپاس داده شد،تا بتوانند در ادامه هدف های دبیرستان در امورات مختلف با انگیزه بیشتر به فعالیت بپردازند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

طراحی شده توسط : دبیرستان شهید رمضانخانی

کمیته فناوری و فضای مجازی