خرید فالوور اینستاگرام خرید لایک اینستاگرام قالب صحیفه
خانه / پرورشی / گرامیداشت هفته کتاب و کتابخوانی

گرامیداشت هفته کتاب و کتابخوانی

همزمان با آغاز سالروز امامت امام زمان (عج) و گرامیداشت هفته کتاب و کتابخوانی؛ مراسم “صبحگاه کتاب” و تشکیل نمایشگاه کتاب در دبیرستان شهید دکتر رمضانخانی با همکاری اعضای شورای دانش آموزی و با حضور مسئولین استان برگزار شد.

زهره امیرچخماقی، رئیس اداره آموزش و پرورش ناحیه یک، بعنوان سخنران مراسم؛ پیرامون نقش معلمان در ترویج فرهنگ کتابخوانی و مطالعه سخنانی را بیان و پیشنهاداتی نیز جهت افزایش سرانه مطالعه در مدارس ارائه نمود.

یکی از برنامه های جالب این مراسم، معرفی کتاب توسط دانش آموزان بود. ۴ نفر از دانش آموزان بطور جداگانه، خلاصه کتابهایی در زمینه ادبیات، داستان انگلیسی (که به زبان انگلیسی و فارسی بازگو شد)، ورزش و مهدویت را بیان نمودند.

برنامه جذاب دیگر، مشاعره دو نفر از دانش آموزان بود که در دو بخش انجام شد. بخش اول مشاعره عمومی و بخش دوم مشاعره موضوعی بود که در زمینه قرآن، حضرت محمد(ص)، حضرت مهدی(عج)، هنر، مهارت و ورزش به مشاعره پرداختند.

در ادامه، با حضور مسئولین از دانش آموزانی که به مدرسه کتاب اهداء کرده بودند تجلیل شد.

سپس توسط رئیس اداره آموزش و پرورش ناحیه یک نمایشگاه کتابی که توسط دانش آموزان برپا شده بود افتتاح و مسئولین و دانش آموزان از قسمتهای مختلف نمایشگاه بازدید کردند.

گفتنی است؛ نمایشگاه شامل بخشهایی از قبیل: اهداء کتاب توسط دانش آموزان، فروش کتابهای دست دوم، اجرای موسیقی زنده توسط دانش آموزان و نمایشگاه شورا بود که مورد بازدید مسئولین قرار گرفت.

درباره محمدرضا خلیلی

همچنین ببینید:

سپاس از دانش آموزان پایه هفتم

جهت قدردانی از دانش آموزان پایه هفتم دبیرستان در فعالیت های آموزشی پژوهشی و پرورشی، هدایایی به رسم یادبود به تمامی دانش آموزان در جشن مجازی سپاس داده شد،تا بتوانند در ادامه هدف های دبیرستان در امورات مختلف با انگیزه بیشتر به فعالیت بپردازند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

طراحی شده توسط : دبیرستان شهید رمضانخانی

کمیته فناوری و فضای مجازی